Birlik Geri Dönüşüm Plastik

0212 567 3850

info@birlikgeridonusum.com

Kurumsal

Kurumsal

Sektördeki köklü deneyimiyle geri dönüşüm plastik ham maddesi üreten Birlik Geri Dönüşüm Plastik, Türkiye ve çevre ülkelerdeki müşterilerine polimer tedariği sağlayan; bu alandaki ürün ve müşteri portföyü ile de kendine önemli yer edinmiş endüstri aktörleri arasında yer alıyor.

Stoklarında bulundurduğu ürünlerin yanı sıra  tüm dünyadaki dinamik ve güvenilir tedarik kanallarıyla, iş ortaklarından ve paydaşlarından gelen taleplere, sürdürülebilir iş anlayışı çerçevesinde anında karşılık veriyor. Sadece ham madde tedariğine değil polimer piyasasına yönelik güncel ve güvenilir bilgi ihtiyacına da katkı sağlayan Birlik; döngüsel endüstride çevre, insan ve ekonomi paydasına temas eden tüm çalışmalarda aktif görev üstleniyor.

Sonuç odaklı, büyümeye açık, iş birlikçi, çevreye saygılı, güçlü bağlar kuran, saygın, tedarikçilerini destekleyen, rasyonel, girişimci, yenilikçi, paylaşarak çoğalma gibi birçok değerin altına imza atan Birlik Geri Dönüşüm Plastik, kurduğu ulusal -uluslararası iş birlikleri ve uzman kadrosu hizmetinizde…

Sohbeti başlat
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyiz