Birlik Geri Dönüşüm Plastik

0212 567 3850

info@birlikgeridonusum.com

Etik Değerlerimiz

Etik Değerlerimiz

Önce İnsan Olmak

Birlik çalışanı; sorumluluklarının farkında, sözüne sadık ve güvenilirdir; dürüstlük ve ahlaka uygunluğu esas alır ve uygular, kendisinin de bir parçası olduğu ve temsil ettiği şirketine saygı duyulmasını sağlar.

İşbirliklerine Artı Değer Katmak

Birlik çalışanı tüm paydaşları ile olan ilişkilerine artı değer katmayı önceler. Bugün için kesişmeyen ticari yolların uzun vadede dostlukla kesişeceğine inanır.  Hep birlikte ileriye gitmenin yarattığı değere inanır.

Dönüşüme ve Eleştiriye Açık Olmak

Birlik çalışanı dünyanın her gün yeniden kurulduğuna inanır ve hızla değişen koşullara uyum sağlamak,  üretkenliğini artırmak, yeniye adapte olmak ve verimliliği artırmak için çalışır. Dönüşüme ve eleştiriye açıktır.

Paydaşlarla İlişkilerde Dürüst ve Adil Olmak

Birlik çalışanı, gerek şirket içinde gerekse dışında bir şekilde temas ettiği tüm paydaşına karşı son derece dürüsttür ve bu ilişkilerde adalet duygusunun gerektirdiklerini yerine getirir.

Örnek Davranış Sergilemek

Birlik çalışanı, işi ile ilgili en üst seviyede sorumluluk alır. Yöneticisinden ekip elemanına kadar her birey, şirket kültürünü oluşturan genel çalışma ilkeleriyle ve davranışlarıyla örnek olur. Şirketin tüm varlıklarını verimli kulllanır, korur, geliştirir ve büyütür.

Çıkar Çatışmalarından Kaçınmak

Birlik çalışanı; çıkar çatışmasından uzak durmayı ilke edinir, kişisel fayda sağlamak amacı ile şirketinin adını kullanmaz. Şirket itibarına gölge düşürecek davranışlar sergilemez.

Çevreye Duyarlı Olmak

Birlik çalışanı, yaptığı işin doğası gereği çevreye karşı duyarlıdır, doğal kaynakların sonsuz olmadığı bilir, bu kaynakların israfını önler,  bugün ve yarın için çevreyi korur, ekonomiye katkı sağlar.

Sohbeti başlat
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyiz